خرید سنگ تراورتن ارزان قیمت

برای خرید سنگ تراورتن با قیمت مناسب بهتر است به سراغ فروشندگان خوشنام و خوش سابقه بروید. امروزه فروش اینترنتی به عنوان یکی از روش های رایج فروش باعث شده است تا فروشگاه های آنلاین سنگ ساختمانی بتوانند انواع سنگ تراورتن را با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار دهند.

کیا استون به عنوان یکی از برترین عرضه کنندگان سنگ های ساختمانی به صورت آنلاین و با شرایط تضمین اصل بودن کالا و تحویل به موقع محصول، آماده ی فروش انواع تراورتن با کیفیت و زیبا به شماست.

سنگ تراورتن حاجی آباد

تراورتن های معادن حاجی آباد در تم های کرم، شکلاتی و هم چنین بژ استخراج می شود. این سنگ ها در مقایسه با سایر تراورتن های موجود در بازار تخلخل کم تری دارند. در هنگام خرید سنگ تراروتن حاجی آباد این امکان وجود دارد که از بین سورت های مختلف سنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید. تراورتن حاجی آباد در انواع بی موج و موج دار فرآوری شده و مقاومت و ساب پذیری بالا از ویژگی های بارز آن است.

سنگ-تراورتن-حاجی-آباد

سنگ تراورتن آتش کوه

اگر به دنبال تراورتن هایی با رنگ روشن (تم سفید) هستید، سنگ تراورتن آتشکوه گزینه ای مناسب برای شماست. این سنگ نیز با ساب پذیری بالای خود توانسته در بین زیباترین تراورتن ها جای بگیرد. در فرآوری این سنگ آن را به روش های موج دار و بی موج برش داده و برای افزایش و کیفیت آن از رزین اپوکسی استفاده می شود.

سنگ-تراورتن-آتشکوه

سنگ تراورتن عباس آباد

عباس آباد منبع غنی تراورتن های روشن است. این تراورتن ها رنگ های زمینه ای سفید، کرم و بژ استخراج شده و پس از فرآوری در سورت های مختلف به فروش می رسند. استفاده از این سنگ به عنوان سنگ نما هم چون دیگر تراورتن ها رایج اس

3

درجه بندی سنگ های تراورتن

خرید سنگ تراورتن با توجه به نوع بافت و طرح آن نیز با قیمت های متفاوتی انجام می شود. دسته بندی های پرکاربرد و معروف در این زمینه عبارتند از:

  1. سنگ تراورتن درجه یک
  2. سنگ تراورتن درجه دو
  3. سنگ تروارتن درجه سه
  4. سنگ تراورتن ممتاز
  5.  سنگ تراروتن سوپر

لیست قیمت سنگ تراورتن

تراورتن در معادن مختلف و شهرستان های متنوعی در سراسر کشورمان استخراج می شود. از جمله معروف ترین و با کیفیت ترین سنگ های تراورتن موجود در بازار می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • سنگ تراورتن عباس آباد
  • سنگ تراورتن حاجی آباد
  • سنگ تراورتن کاشان

هر یک از این سنگ ها ویژگی های خاص خود را داشته و با توجه به سطح کیفیت و بافت و رنگ شان قیمت گذاری می شوند. البته این سنگ ها با توجه به نوع بافت شان نیز به درجه های مختلفی تقسیم می شوند.

 

نگهداری و تمیز کردن تراورتن

تراورتن در برابر شرایط جوی نظر تابش آفتاب، سرما و گرما بسیار مقاوم است. اما این مقاومت را در مقابل شوینده ها و مواد اسیدی در این سنگ نمی بینیم. استفاده از شوینده های اسیدی می تواند کیفیت ظاهری آن را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

تراروتن هایی که به خوبی صیقلی شده و سطح آن ها به وسیله ی ماستیک یا رزین پوشیده شده است، لکه ی چندانی به خود نمی گیرند. اما اگر در سطح سنگ هنوز تخلخل وجود داشته باشد، امکان باقی ماندن لکه و غبار بر روی آن بالا می رود.

در صورتی که پس از مدتی ظاهر سنگ مات شده و کیفیت اولیه را ندارد، می توانید با ساب زنی به آن جان تازه ای بدهید. پس از ساب زنی سطح سنگ به خوبی صیقلی بوده و خبری از لکه ها نخواهد بود.

آنالیز سنگ:

در انتخاب سنگ توجه به پارامترهای آنالیز آن نیز مهم است. برای مثال در خرید سنگ کف مقاومت فشاری بسیار اهمیت دارد

90

استحکام

87

شفافیت

90

مقاومت فشاری و سایشی

باما همراه باشید